aborcjaWładza ma nowy pomysł. Chce wsadzać na 3 lata za zagraniczne wyjazdy. Chodzi o wyjazdy do klinik wykonujących legalną aborcję za granicą.

Stowarzyszenie Ordo Iuris chce, aby prokuratura ścigała każdego, kto pomógł w przeprowadzeniu aborcji poza granicami kraju. Prokuratura Krajowa przesłała te pomysły swoim śledczym. Wystarczy, że koleżanka podała adres kliniki, a kierowca przewiózł kobietę na zabieg. I koleżanka i kierowca na trzy lata za kratki. A jak poleci samolotem, to pilotów wsadzą do paki?

Za pierwszych rządów PiS zakładano podsłuchy ginekologom i anestezjologom asystującym przy aborcjach. Teraz siły i środki rzucono na front turystyki aborcyjnej. Polowanie na czarownice wchodzi w nową fazę.

Kliniki ginekologiczne na Słowacji czy w Czechach nie odmawiają Polkom zabiegów przerwania ciąży. Odmawiają polscy fundamentaliści, prof. Chazan i dewotki. Teraz czujnością będą musieli wykazać się prokuratorzy. Będą pilnie śledzić ogłoszenia o wyjazdach do klinik ginekologicznych, a ogłoszeniodawców śledzić, aresztować i zamykać na lata.

Skąd u prokuratorów taki posłuch wobec Ordo Iuris? Ta wywodząca się z Brazylii sekta nawet przez kościelnych hierarchów uważana jest za „pseudo katolicką” i „fanatyczną”. W Polsce ma wpływ na władzę. Jeden diabeł wie dlaczego dlaczego aktywiści z Ordo Iuris tak bardzo nienawidzą kobiet.

W Holandii można palić zioło legalnie. Czy w takim razie organizowanie wyjazdu do Holandii z opisem takich lokali gdzie to można robić jest nielegalne?  A za jazdę po niemieckich autostradach z szybkością 180 km/h zabiorą w Polsce prawo jazdy? Paranoja!

Teraz władza powinna tworzyć listę kobiet w ciąży i wydawać im specjalne paszporty zezwalające na wyjazd. Wyjazd z kraju tylko za zgodą prokuratora lub ginekologa z odpowiednim pozwoleniem. Będzie jak w „Misiu” – ważenie przed wyjazdem i po powrocie do kraju.

Proponuję, by paszporty mogłyby być przechowywane w prokuraturze pod kluczem. I wydawane po zaliczeniu testu ciążowego. Jeśli to nie pomoże na wszelki wypadek zamknąć wszystkie kobiety.

Dzisiaj więzienie, niedługo stosy i palenie książek. A może kobiety w ramach turystyki aborcyjnej po prostu wyjadą z tego kraju?

Hari Seldon


http://www.facebook.com/PanoptikumBlogosobliwosci

Muzyczny relaks: